ART / Lithographs / Litografiskt blad 10256163
nr 1025 6163
Georges Braque
(1882-1963), Frankrike
Georges Braque (1882-1963), Utställnings affisch, sheet: 74x50,
Litografiskt blad, Georges Braque (1882-1963), Utställnings affisch, bladets mått: 74x50
1500
SEK 1000
Monday Mars 14 2016
at 19:00:50
13/3 22:02:59
13/3 22:03:50
- Thema-auction
Mar 14
Read more about Grafik
Georges Braque
Read more about Georges Braque